• Новак
Тим Холц Дистрес Боја 1оз Шише-Оцрнет Месинг

Тим Холц Дистрес Боја 1оз Шише-Оцрнет Месинг

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики Бои за Вознемиреност од холцоваа боја е одлична за употреба на поштенски марки, стакло, пластика, метал и повеќе ова содржи еден 1 мл. шише боја.Киселина Free Color-Оцрнета Месинг-SKU : NTMKGP42541 Карактеристики Holtz Вознемиреност Бои. Оваа боја е одлична за употреба на марки, стакло, пластика, метал и многу повеќе. Ова содржи еден 1 мл. шише боја. Киселина Слободен. Боја-Оцрнет Месинг. - ШКУ : НТМКГП42541.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката