• Новак
Подарок за дипломирање на Анавија за неа - подароци за дипломирање на колеџ за пријател - Обичај Стерлинг Сребрен нови почетоци за дипломирање подарок за ќерка

Подарок за дипломирање на Анавија за неа - подароци за дипломирање на колеџ за пријател - Обичај Стерлинг Сребрен нови почетоци

Rating 
DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

✿ Започнете ново патување најдобро охрабрувачки подарок за картички и дипломирање за неа. Дури и кога е далеку од пријателите и семејството или се соочува со нови предизвици на животот, таа има храброст и моќ внатре за да се движи по својот пат. Lifeивотот е авантура и овој компас ќе ја потсети на напорна работа и никогаш не ги заборава нејзините цели. Секоја големина на приврзок за компас 0,7 "x0.59 ". Испратете ја вашата порака за loveубов кон неа, заедно со квалитетно парче од нас. Безбедно сребро без никел, безбедно за секојдневно носење. Започнете со нов ernаурни, сакам да ви посакам среќа во што и да правите, можеби ќе ги добиете сите работи нови, вие сте дале се од себе во случај дефинитивно да ја добиете трката на животот, па само малку се стремите и ќе бидете таму иднината припаѓа на иднината Оние што веруваат во убавината на нивните соништа. ✿materials приврзоци : 925 Стерлинг сребро, ланец : 925 Стерлинг сребро ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : 925 Стерлинг сребро, ланец : 925 Стерлинг сребро. Големина на приврзок : 0,70 "x 0,59". Должина на ланецот - 16 " + 2" инчи (2 инчи е ланец за продолжување). Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката