• Новак
Црвено срце живописно зелено зелено предиво

Црвено срце живописно зелено зелено предиво

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Палта : предиво од предиво од предиво. Ividивописно предиво доаѓа во трендовски неонски нијанси кои се совршени за употреба за да се создадат додатоци што не можат да се пропуштат! Категорија на тежина : 6 : 100% акрилик, 5oz/141g, 50yd/45m. Мерач : 6 STX9 R = 4in/10cm на големина 19 САД игли за плетење. Предложете ја големината на куката со капчиња Q. Грижа : Машината за миење ладно во нежен циклус, суво суво на ниско ниво, не пеглајте. Увезени. Црвено срце живописно зелено зелено предиво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката