• Новак
Срце БАБА МИ-специјална рамка за подарок Од Малден-4х6

Срце БАБА МИ-специјална рамка за подарок Од Малден-4х6

Rating 
DEN 343.20

Достапност
Производот е достапен

ЗА вашата специјална баба рамката ЈАС СРЦЕ БАБА Ми е една своја Додадете одлична фотографија И имате подарок што ќе ја направи секоја баба зрак со радост во секое време кога ќе ја види Обликувана во фин мебел-завршете орев со букви од месинг апликација стаклена леќа отпорна на Отсјај Произведена Од Малден Дизајн 096287126205 - 5320-46 Големина : 4х6. Јас {СРЦЕ} БАБА Ми Месинг + Орев.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката