• Новак
Стол За Акцент на дцента, слободен тросед со розово Златни стапала

Стол За Акцент на дцента, слободен тросед со розово Златни стапала

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Акцент Стол, слободно време еден тросед Со Роза Златни нозе Тежини И Димензии И Опис Големина На Производите 32.28" H x 31.10" W x 25.29" Висина На Седиштето 18.11" длабочина на Седиштето 20.08"Ширина На Седиштето 25.98"Висина На Раката 25.20"Висина На Грбот - Седиште До Назад 15.35"нето тежина / Бруто Тежина 37.03 ФУНТИ /41,88 фунти материјал За стапала железна Боја Роза златен Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Производ материјал За Софа рамка иверица седиште за полнење материјал За пена Капацитет 220lbassembly Задолжително : да добијте модерен изглед кој додава Удобност и Стил Во Вашиот Дом со Комплетот Софа Во Кент, Европскиот Стил со Елегантен Дизајн Ќе Инспирира Свеж Изглед и Ќе Донесе Удобност во вашиот простор за Живеење. заострените нозе и тапацирот од ткаенина од оваа колекција за седење создаваат стилски изглед кој опфаќа гроздобер талент и модерно живеење. Завршете го декорот на вашата дневна соба со овие шик опции за седење. Дцента Акцент Стол, слободно време еден тросед со роза Златни нозе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката