• Новак
Женска плус големина на ракав за лактот Туника

Женска плус големина на ракав за лактот Туника

Rating 
DEN 360.32

Достапност
Производот е достапен

Овој плус големина на туничен врв од 24/7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3/4 ракави, ласкави на која било рамка. Овој врв докажува дека помалку е повеќе, бидејќи цврстата печатена туника е сигурна дека ќе даде изјава. Може да биде облечена со смели додатоци за една ноќ во градот, или да се чува како што е за обичен, но елегантен изглед совршен за секое време од денот или годината. Овој плус големина на туничен врв од 24/7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3/4 ракави, ласкави на која било рамка. Овој врв докажува дека помалку е повеќе, бидејќи цврстата печатена туника е сигурна дека ќе даде изјава. Може да биде облечена со смели додатоци за една ноќ во градот, или да се чува како што е за обичен, но елегантен изглед совршен за секое време од денот или годината. Стил : CF204 P Scoop вратот 3/4 Содржина на ракав : 95-процентен рајон, 5-процентен спандекс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката