• Новак
Псиакги зимски палта за женски Машки Есенски И Зимски Џемпер Топ Тенка Јака Еднобојно Задебелување Со Половина Патент Плетена Кошула Пуловер Џемпер Палто Кафе + Л

Псиакги зимски палта за женски Машки Есенски И Зимски Џемпер Топ Тенка Јака Еднобојно Задебелување Со Половина Патент Плетена

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : L Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 57cm/22.44" Должина : 68cm/26.77 "Рамо : 45cm/17.72" . Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Ракав : 58cm/22.83 "Должина : 69cm/27.17 " Рамо : 47cm/18.50" . Големина : XXL Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 59cm/23.23" Должина : 70cm/27.56 "Рамо : 49cm/19.29" . Големина : XXXL Биста : 116cm/45.67" ракав : 60cm/23.62" Должина : 71cm/27.95" Рамо : 51cm/20.08" Машка Men И Зима Тенок Јака Еднобојно Задебелување Половина Патент Плетена Пуловер На Кошулата џемпер1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.8 onnormal0 специфики на артиклите : сезона : Aut И зима пол : Менокација : Дневно,Должина На Облека За Забави : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода,Должина На Ракавот За Слободно Време : Долги Карактеристики : } Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали И Е Доволно Издржлив За Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1пц Џемпер. Пакетот вклучува : 1пц џемпер. Дуксери За Мажи Машки Модни Врвови Обичен Пуловер Спортски Атлетски Дуксер Обичен Дуксер Со Долги Ракави За Мажи Аниме Дуксер дуксер 3Д печатење пуловер косплеј костим за машки Женски Дуксери Со Качулка Со Качулка Блокирање На Машки Со Долги Ракави Карирана Крпа Со Качулка Со Качулка Обичен Пуловер Качулка Машки Дуксери Пуловер Долг Ракав врвка Кариран Дуксер Со Џеб За Мажи Секојдневни И Спортски Машки Дуксери пуловер Дуксери Машки новитет блок во боја пуловер качулка Со долг Ракав Секојдневен дуксер Со Џебни Машки Обични Пуловери Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка За Машки Дожд Оригинални Графички Дуксери Со Облоги Со Облоги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката