• Новак
Машки Товарни Шорцеви Еластичен Појас Опуштено Вклопување Летни Секојдневни Памучни Работни Шорцеви Рамни Предни Шорцеви, Еднобојни Со Џебови Исечени Товарни Шо?

Машки Товарни Шорцеви Еластичен Појас Опуштено Вклопување Летни Секојдневни Памучни Работни Шорцеви Рамни Предни Шорцеви, Еднобојни

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Машки Пешачки Карго Шорцеви Лесни ДО 50+ Планинарски шорцеви. Карактеристики : . Големина НА САД, Машки шорцеви со делумна еластична половина за удобно вклопување, опремени со појас, Погоден за повеќето луѓе и обликот на телото. Еластично абење, водоотпорно, отпорно на абење, дишете слободно, удобно.Машки секојдневни шорцеви користејќи ткаенина за дишење со високи перформанси за спортови на отворено, лесни кратки карактеристики технологија за дишење што ја повлекува влагата за да ве одржува ладни и суви, Погодна за повеќето мажи, момчиња или тинејџери.УПФ 50 машки пешачки шорцеви за максимална заштита од сонце, ја намалува вашата изложеност на штетно radi/УВБ зрачење. Фитилна ткаенина со високи перформанси, висококвалитетна ткаенина за спортови на отворено.Карго Шорцеви За Мажи : мулти џебови машки шорцеви се одликува со 2 предни џебови, 2 задни џебови, плус 2 џебови на бутовите со затворање на патент за вашите работи.Менс Летни Шорцеви : Среден и висок пораст, 3Д сечење, Погоден За Секојдневно носење, пешачење, лов, патување, кампување, риболов, планинарење, велосипедизам, возење велосипед. Вклучен Пакет : . 1 Х Мажи Карго шорцеви. Ја отстранува влагата и брзо се суши. Воздух Размена Перформанси Ткаенина. Ув заштита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката