• Новак
Дуртебеуа Преголеми Ј2К Графички Печатење Пуловер Врвови Женски Преголеми Пуловер Дуксери

Дуртебеуа Преголеми Ј2К Графички Печатење Пуловер Врвови Женски Преголеми Пуловер Дуксери

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Нашите женски дуксери и дуксери блузи со посебен дизајн, стил е модна плима, уникатна и привлечна. Дуртебеуа, специјализирана за обезбедување дами за облека со различни стилови, како што се женски маици, блуза и блузи, Пуловер, Џемпери,. дуксери и дуксери, блузи за резервоари за вежбање, блузи за култури, врвови од корсет, врвови за оглавници, врвови од цевки, од врвовите на рамената, кошула со копчиња, врвови од туника, врвови за мајчинство, врвови без прерамки за жени доилки, додатоци, како и друга женска облека. Прво правиме квалитет, секогаш добиваме повеќе добри повратни информации од нашите клиенти. Ние мешаме висококвалитетни материјали и техники за дизајн за да го покажеме изгледот на секси жена која е убава и самоуверена. Машинско Перење. Материјал : 29% Памук+71% Полиестер.Овој цврст дуксер со долги ракави за жени е изработен од памук и полиестер. Супер мек, лесен, дише и удобен. Карактеристика : женски дуксер со тркалезен врат/врат на екипажот, слатки дуксери за жени, женски дуксери со долги ракави, секојдневно лабаво монтирање, есенски зимски дуксери, врвови за пуловер за жени,топли дуксери, едноставен дизајн во стилска кул силуета, изгледа лежерно и шик, одлично и пространо. Натпревар : Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Повод : Моден женски дуксер за одмор, одмор, секојдневен, дом, канцеларија, работа, запознавање, училиште, шопинг, забава, клуб, коктел, патување, одмор, салон, тренинг, јога итн. Погоден за пролет ,umn и зима.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката