• Новак
Обожавано од Adore Me Women'sенска Ава нелинирана мрежа и везови подлежни балконети градник

Обожавано од Adore Me Women'sенска Ава нелинирана мрежа и везови подлежни балконети градник

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Нашите детали за срцето на потписот не се тешки во овој градник со балконет со теми на Валентин. Комплетиран со појавување, детално огласен гаќичка, обожавана од градниот градник Ава Балконет, ќе ги фати срцата лево и десно. Направено е од удобен најлон/спандекс, има целосно прилагодливи ленти и има подлога што обезбедува дополнителен лифт (но никогаш нема да копа). Доаѓа во персиска црвена боја со џет црна трим или џет црна со персиски црвен трим. Најдобриот дел? Не мора да го носите само на 14 февруари. Обожавано од Adore Me Women'sенска Ава Неисполнета мрежа и везови подлежи на балконет градник Материјал : 85% најлон 15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : Неисполнети. Покриеност : Балконет. Затворање : Кука и око. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : Убава срцева вез ја украсува секоја чаша додека измислицата за дишење на мрежата ве одржува кул и удобно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката