• Новак
Мебел Вејвердон Тркалезна акцент Табела 17. 18. Табели со акцент

Мебел Вејвердон Тркалезна акцент Табела 17. 18. Табели со акцент

Rating 
DEN 911.84

Достапност
Производот е достапен

Донесете дома Бохо изглед со оваа тркалезна табела со акцент. Кружна таблета од дрво прикажува садови за растенија или избор на парчиња украси, додека ткаената база создава органско чувство во вашата дневна област. Спарете ја оваа крајна маса со збир на столчиња и создадете релаксирачки простор за читање или ставете ја во вашата спална соба за да додадете крајбрежна вибрација на вашиот декор. Вашиот еклектичен дизајн доаѓа со цел круг со оваа тркалезна страна во вашиот животен или забавен простор. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, Јужните претпријатија испорачуваат широк избор на квалитетен мебел и украс за домови за да го надополнат вашиот стил на еден вид. Нарачки добиени пред 15 часот, време на локалниот центар за дистрибуција за во-акционерски предмети брод истиот работен ден. Карактеристики на производот : Електрична ткаена странична табела. Се одликува со тркалезна и ткаена база. Волчениот дизајн додава органска текстура. Мал простор за вселената работи на најразлични простори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката