• Новак
Детски деца за деца Патриотски Skort 2-парчиња сет, големини 2T-5T

Детски деца за деца Патриотски Skort 2-парчиња сет, големини 2T-5T

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Детско место за девојчиња за деца, патриотски сет со 2 парчиња е направено од 100% памучен дрес. Комплетот вклучува 1 печатена печата за печатење со приложени кратенки, 1 врв на пеперутка со вратот на рамото и ракави за треперење. Сетот со 2 парчиња е дизајниран во должина на коленото. Детско место за деца, патриотски патриотски сет со 2 парчиња, доаѓа во големини 2 T-5 T. Направено од 100% памучен дрес. 1 Патриотска печата за печатење со отпечаток со вратот на рамото. Флетер ракави. 1 Патриотска печатена печата за печатење со еластична лента за половината. Прицврстени кратки под направени од 60% памук/40% полиестерски дрес. Дизајнирано во должина над коленото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката