• Новак
Гима скелет Унирог Ноќта на вештерките на надувување, со вградени LED светла 5,5 '

Гима скелет Унирог Ноќта на вештерките на надувување, со вградени LED светла 5,5 '

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Гимакс среќен Ноќта на вештерките! Нашиот 5,5 стапки на надувување на скелетот Еднорог ќе донесе одлична забава во вашата ноќ за Ноќта на вештерките! Може да го осветли темниот двор ноќе и да додаде мистерија атмосфера. Направено од премија полиестерска ткаенина, оваа декорација на Ноќта на вештерките е водоотпорна, така што не само што можете да го поставите во затворено за банкет за да привлече внимание на гостите, туку и на отворено како дворови, градини и тревници за да ги привлечете очите на соседите. Покрај тоа, има 6 удели на земја и 2 јажиња кои можат да ви помогнат да го поправите овој надуен скелет еднорог на земја. Исто така е лесно и брзо да се надува и да се одбрани, заштедувајќи го вашето време и енергија. Однесете го дома и уживајте во вашето среќно време на Ноќта на вештерките! Gymax Може да се поправи на земја со помош на приземјни влогови и јажиња. Вградените LED светла го прават тоа да го привлече вниманието на другите, особено во текот на ноќта. Идеално и за внатрешна и за надворешна употреба за додавање на атмосфера на терор. УЛ сертифициран трансформатор е побезбеден за употреба. Боја : црна, бела, розова. Материјал : Полиестерска ткаенина. Севкупна димензија : 5,5ft (H). Нето тежина : 2 фунти. Пакетот вклучува : 1 x надувување на скелетот Еднорог 6 x удел 2 x јаже 1 x трансформатор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката