• Новак
Женски Ретро Панталони Со Висок Струк Лабави Широки Копчиња Затворање На Патент Широки Панталони За Нозе Комбинезони Работна Облека Црна Л

Женски Ретро Панталони Со Висок Струк Лабави Широки Копчиња Затворање На Патент Широки Панталони За Нозе Комбинезони Работна

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Ретро Приврзок Чувство Висок Струк Слабеење Широконожни Панталони Комбинезоникарактеристики : 1. Одличен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Модерните дизајни ве прават попривлечни и поубави 3. Материјалот е удобен и погоден за различни прилики. 4. Одлично секој ден ќе ги сакаш!5. Овие панталони ќе бидат многу удобни И тенки Информации За Производот : Сезони : Пролет, aut, лето,Прилики : Секојдневно, забава, на отворено, секојдневно материјал : тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен и тенок : Одговара на големината на дебелината : табела со стандардна Големина : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 58-62см/22.83-24.41 "Должина : 102см/40.16" Препорачана големина : ви предлагаме да изберете според препорачаната големина, Доколку не е во препорачаниот опсег, за да не влијаете на вашето искуство во купување,предлагаме Да не ги купувате овие производи, пред да ја нарачате, ве молиме само изберете големина што најмногу ви одговара во табелата со големини и!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!. Карактеристики на нашата продавница : продажба на дозвола/договор со ограничено време/најдобра продажба денес/дозвола за жени плус големина/2023 нови пристигнувања/денешни зделки клиренс/зделки за денот на премиерот/дозвола под 1 10.00/Жени Плус Дозвола за Големина 5 5/бесплатна испорака/бестселери 2023 производи/бестселери 2023 производи за жени/Разноврсна/оди со се/одличен комода/добар натпревар/женска трендовска облека 2023/подароци за себе/подарок за себе/подарок за девојка/подарок за неа/летна облека за жени 2023/модерен комода/женска трендовска облека 2023/изработена од свилено-Мека Ткаенина/подготовка На меморијалниот ден/најнови пристигнувања/избрана продавница/топла заштеда/женска есенска облека/летни фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката