• Новак
Момче Секојдневен Облека Во Собата Момче Краток Ракав Кошула Панталони Постави Летна Облека

Момче Секојдневен Облека Во Собата Момче Краток Ракав Кошула Панталони Постави Летна Облека

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Модно Мало Дете Костум За Бебе Лето Секојдневна Облека Комплет Врвни Шорцеви 2 ПАРЧИЊА Облека Комплет За Момчиња Костуми За Доенчиња Детска Облека Спецификации : Стил : Активен. Стил На Ракав : Редовен. Јака : О-Вратот. Материјал : Памук. Тип На Шема : Писмо. Должина на ракавот(см) : половина. Пол : Момчиња. Тип На Надворешна Облека : Шорцеви. Тип На Затворање : Пуловер. Број На Модел : 1. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Сезона : Лето. Возрасен Опсег : 13-24м, 25-36м, 4-6ј. Тип На Ставка : Сетови. Име На Одделот : Деца. Функција : . Избрани Материјали : супер меките памучни материјали носат удобно, пријатно за кожата и безбедно искуство при носење. Одлична облека за бебиња за секојдневно носење и надвор од спортот. Креативни Дизајни : Стилски комплети шорцеви со букви додаваат повеќе кул и привлечен впечаток. Меките шорцеви овозможуваат удобно облекување и совршени за надворешни активности. Соодветна Возраст : Погодна за облека за момчиња од 18-24 месеци,Облека За Момчиња 2-3Т, облека за момчиња 3т-4т и облека за момчиња 4/5т, облека за момчиња 5т-6т. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини. Различни Прилики : Убаво за домашно носење и играње надвор. Модерната облека за момчиња е одлична и за секојдневно носење, семејни денови, училиште, забави, празници, подароци и какви било прилики. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Краток врв +1 ПАРЧИЊА Кратки панталони. Прекрасна бебешка облека момче Подароци. Вклучен пакет : . 1 х Краток врв+ 1 х Кратки панталони забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. МАТЕРИЈАЛ : мека и удобна мешавина од памук, ткаенина што дише, не иритирачка за кожата на бебето, добар квалитет. Машина за перење без избледување. ДИЗАЈН : бебе 2-парче летни тимови за момчиња, лесен и пот-симпатична дете момче краток ракав маица дуксер врвот шорцеви во собата. Тие ќе направат вашиот мал принц да изгледа помодерно и попривлечно. ГОЛЕМИНА : комплет За Маици и шорцеви 2 парчиња облека со кратки ракави за момче доенче 18-24 Месеци, 2-3 Години комплет кратки панталони за момчиња, облека за мали деца за момчиња 3-4 Години, 4-5 Години комплети летна облека за момчиња, 5-6 години облека за момчиња со две парчиња. ФУНКЦИЈА : 2 Парчиња, Печатење, Писмо Графички, Краток Ракав, Круг Вратот, Маица Кошула И Песна Шорцеви Во Собата, Повик. ПРИЛИКИ : мало бебе момче 2 парчиња летни секојдневни облеки, погодни како пижами за бебиња, секојдневно носење, облека за вокација, салон, домашна облека, спортска облека, добро како 2 парче детска детска облека за играње секојдневна облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката