• Новак
Стерлинг Сребро Редење Изрази Црна И Бела Дијамант Прстен-Големина 10

Стерлинг Сребро Редење Изрази Црна И Бела Дијамант Прстен-Големина 10

Rating 
DEN 1552.00

Достапност
Производот е достапен

Стерлинг Сребрена Оџак Изрази Црна И Бела Дијамант Прстен - Големина 10производ Атрибути : Полиранстерлинг силвердијамондпронг сетродиум-позлатен црн дијамант шема на ширина : 2,50 мм (0,098 инчи)Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925стоун Тип_1 : Дијамантски Камен Количина_1 : 40платинг : Родиумстоун Тежина_1 : 0.150 Ctw (Вкупна Тежина)Карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : основно : стерлинг силверстоун облик_1 : големина на тркалезна камен_1 : 0.004 mmproduct тип : Накит Тип На Накит : Прстени материјал : примарна Боја : Белење Тип : eternitystone cut_1 : Метод На Создавање На еден Cutstone_1 : природно сребро. Скапоцени Камења : Дијамант. Стерлинг Сребро Редење Изрази Црна И Бела Дијамант Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката