• Новак
Санвиглор Жени Скокач Врвови Страничен Шлиц Плетени Џемпери Ракави За Капење Џемпер Трикотажа Пуловер Шик Сива XL

Санвиглор Жени Скокач Врвови Страничен Шлиц Плетени Џемпери Ракави За Капење Џемпер Трикотажа Пуловер Шик Сива XL

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна/ Страничен Шлиц / Желка Боја : Бела, Каки, Црна, Сина, Кафеава, Кајсија, Црвена Вино, Сива, Армиска Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% акрилно Деколте : Ѓердан Со Врат : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер е опремен Со Врат Од Полиестер V, Цврста Боја, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни Џемпери Со Пуловер Во Лабав Стил, Плетени Врвови За Fall, Зима и Претходна Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн - Овој Есенцијален Џемпер Од Ладно време Кој Има Високо Деколте И Долги Ракави Со Лилјаци со Трендовски Раменици за Капки, Со Ребрести Рабови И Манжетни За Ракави, Еластичната Ткаенина Нуди Пријатно Вклопување!. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката