• Новак
Хејзел Техника Миленичиња Природно Доцна Пискање Пилешко

Хејзел Техника Миленичиња Природно Доцна Пискање Пилешко

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Материјал : латекс. Категорија на производи : вокални играчки. ГЛУПАВА ИГРАЧКА ЗА КУЧИЊА ШТО ЧКРИПИ : Играчките за латекс гумени кучиња од Латекс се збирка смешни пилешки ликови кои доаѓаат со неодолива пискачка чкрипечка што вашето куче ќе ја сака! Празнично Издание Сквокерите прават одличен подарок за крзнениот пријател во вашиот живот!. ПРЕНАСОЧУВА ДЕСТРУКТИВНО ОДНЕСУВАЊЕ : Овие примамливи играчки за кучиња се одличен начин да го научите вашето куче на соодветно однесување во играта додека ги одвлекувате од вашите personal работи. НАПРАВЕНИ СО БЕЗБЕДНИ И ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : овие интерактивни играчки за кучиња се направени од целосно природен латекс и се рачно насликани со боја без олово, за да можете да останете без грижи додека вашето кученце игра. ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ И СТИЛОВИ : Латекс Гумените Кокошки доаѓаат во две големини, мали и големи, така што кучињата од сите големини можат да имаат свое разговорливо пилешко. ИГРАЈТЕ БЕЗБЕДНО : ниту една играчка не е неуништлива. Не оставајте играчки со без надзор миленичиња. Отстранете ја и заменете ја играчката ако е оштетена. Материјал : категорија На Производи од латекс : ВОКАЛНИ играчки ГЛУПАВА ИГРАЧКА ЗА КУЧЕ ШТО КВИЧИ : Играчки од Латекс гумени играчки за кучиња се збирка смешни пилешки ликови кои доаѓаат со неодолива пискачка чкрипење што вашето куче ќе ја сака! Празнично Издание Сквокерите прават одличен подарок за крзнениот пријател во вашиот живот! ПРЕНАСОЧУВА ДЕСТРУКТИВНО ОДНЕСУВАЊЕ : Овие примамливи играчки за кучиња се одличен начин да го научите вашето куче на соодветно однесување во играта додека ги одвлекувате од вашите personal работи. НАПРАВЕНИ СО БЕЗБЕДНИ И ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : овие интерактивни играчки за кучиња се направени од целосно природен латекс и се рачно насликани со боја без олово, за да можете да останете без грижи додека вашето кученце игра. ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ И СТИЛОВИ : Латекс Гумените Кокошки доаѓаат во две големини, мали и големи, така што кучињата од сите големини можат да имаат свое разговорливо пилешко. ИГРАЈТЕ БЕЗБЕДНО : ниту една играчка не е неуништлива. Не оставајте играчки со без надзор миленичиња. Отстранете ја и заменете ја играчката ако е оштетена. Играчки, играчки за миленичиња, ИГРАЧКИ ЗА ТПР, гумени играчки, играчки за кучиња, играчки за џвакање, играчки за чистење заби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката