• Новак
Sksloeg Преголеми Кардигани За Жени Летен Капчиња Лесен Кардиган Секојдневен Отворен Преден Џемпер Долги Кимоно Прикривања Животинска Мачка Лилјак Печатење Прашина,

Sksloeg Преголеми Кардигани За Жени Летен Капчиња Лесен Кардиган Секојдневен Отворен Преден Џемпер Долги Кимоно Прикривања Животинска

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

погоден за запознавање, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Ве молиме дозволете 1-3 см поради рачно мерење.87" должина : 92cm/36. Топли Совети женски џемпер од кардиган-ве Молиме погледнете ја сликата на табелата со големини пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката