• Новак
Велосипед замаец една брзина запчаници за - Shimano12T-18t велосипед

Велосипед замаец една брзина запчаници за - Shimano12T-18t велосипед

Rating 
DEN 158.24

Достапност
Производот е достапен

опишете : *Сосема нов И квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен спецификација : Име : велосипедски замаец со една брзина запчаниковој производ е само запчаник, без заптивка и капак на замаецот. Таа е погодна за замена на оригиналната опрема или промена на спецификациите. Се препорачува да се користи челичен фрихуб, што не е лесно да се оштети слободниот центар.Материјал : нерѓосувачки челик бруто тежина : 40гпакување : опп големина на гајда : 120*82*5ммпроцесирање технологија : ЦПУ сечењеприменливо : планински велосипед со повеќе брзини до една брзина, погоден за синџири за брзина 7/8/9/10/11.Замаецот е изработен од нерѓосувачки челик со висока отпорност, чија цврстина и цврстина се двојно поголеми од обичниот нерѓосувачки челик 316, а цврстината достигнува 18 степени.Пакетот вклучува : велосипед замаец една брзина брзина *1 белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката