• Новак
Cafepress - Mousepad - гума од гума од гума, подлога за глувци за игри

Cafepress - Mousepad - гума од гума од гума, подлога за глувци за игри

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Cafepress ги носи вашите страсти во живот со совршена ставка за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете единствената ставка што ја баравте. Персонализирајте го вашиот канцелариски простор со забавна глувче. Оваа квалитетна не-лизгачка мунсепада со гума за поддршка не само што изгледа одлично, туку и ја штити вашата работна површина од гребење. Издржливата врвна површина е професионално отпечатена со уникатен или смешен дизајн и е оптички пријателски за подобрено следење како подлога за глувче за игри или за прецизна работа. Оваа глувче прави одличен подарок за шеф, подарок за соработник или подарок за секој што го поминува денот на компјутер. Со Cafepress, вашето задоволство е секогаш наше ветување .. Купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овој квалитет на нелизгазните мозоцини мери 9,25 "x7.75" и има гума за поддршка за да го задржите вашиот мозулка од лизгање . Трајната горната површина на оваа подлога на глувчето е професионално печатена со уникатен или смешен дизајн и е оптички пријателски за подобрен Следење на глувчето додека го користите . Користете го ова како подлога за игри, или едноставно за да ја заштитите вашата работна површина од гребнатини. Однесувајте се кон себеси или направете ги нашите мосури да бидат одличен подарок за газдите или соработниците!. Машината измијте ја оваа мунсепада на ладен и нежен циклус за лесна грижа, сув рамен. Увезено . Купете официјална стока на Cafepress со доверба, бидејќи нудиме 100% гаранција за враќање на парите и лесни приноси/размени. Избегнувајте фалсификувани продавачи со тоа што ќе бидете сигурни дека ќе изберете „бродови од и продадени од Cafepress“ пред да се посветите да купат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката