• Новак
Лепливи Кујнски Крпи За Тофи Крпи За Садови Памук, Комплет од 4, Темно Сини И Бели Крпи За Раце, Крпи За Чај, Абсорбента Крпи За Чистење За Повеќекратна Употреба

Лепливи Кујнски Крпи За Тофи Крпи За Садови Памук, Комплет од 4, Темно Сини И Бели Крпи За Раце, Крпи За Чај, Абсорбента

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Производот е достапен

Подобрете ја вашата кујна со овие 100% памучни крпи за садови, со големина од 28 х 16 инчи. Совршени се за сушење садови, бришење површини и ракување со излевање. Нивната стилска шема на бои додава софистицираност на вашиот кујнски декор. Овие крпи за чај се еднократно и одлични за впивање неред. Тие се исто така еколошки со оеко-Текс сертификација за безбедност. Меки, но издржливи, тие обезбедуваат удобност и долготрајна употреба. Подигнете го стилот и функцијата на вашата кујна со нашиот Комплет Од 4 Кујнски Крпи – совршени за сите ваши кујнски задачи. 100% ОЕКО-ТЕКС памук : Издржлив, висококвалитетен памучен тери произведува густа, абсорбента крпа за да помогне во сите ваши потреби во кујната. Овие кујнски крпи се направени од 100% Памук Оеко-Текс, што значи дека овој производ го надминува највисокиот стандард на тестирање и ви помага да донесувате одговорни одлуки кои ја штитат нашата планета за идните генерации. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење и сушење за лесна нега. Тери кујнските крпи се долготрајни и издржливи за многу перења. ПОДАРОК : Украсени со шармантно, шик пакување, овие крпи за садови прават одличен подарок за водителка, свадба или загревање на куќата. КОМПЛЕТ ПАКЕТ СО ЧЕТИРИ ВРЕДНОСТИ : Колекцијата вклучува 2 крпи со цврста боја и 2 класични крпи со ленти достапни во различни бои за да се координираат со секој кујнски декор. АБСОРБЕНТА : Дизајнирани Со ребрести конструкции, овие кујнски крпи се многу абсорбента, одлични за постигнување на каква било задача во домаќинството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката