• Новак
Компатибилен со печатач Замена За Dell B5460DN B5465DNF Тапан Тонер Вредност Комбо

Компатибилен со печатач Замена За Dell B5460DN B5465DNF Тапан Тонер Вредност Комбо

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

КОМПАТИБИЛНОСТ НА МАШИНАТА : Компатибилен Бренд Компатибилен Тапан Единица/Тонер Кертриџ Вредност Комбо Пакет (Вклучува 1-Секој-Тапан Единица-100000 Страница Принос / 2-Секој-Тонер Касети-6000 Страница Принос) За Dell B5460 DN / Dell B5465 DNFPRODUCT СЕРТИФИКАЦИЈА : Нашите Производи се произведени со нови и рециклирани компоненти и воздух запечатени ВО ISO-9001, исо-9002, И Исо-14001 Квалитет Сертифициран Фабрика. Нашите производи се дизајнирани и произведени за употреба ВО 110v машини во Северна Америка. Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини.ОДРЕКУВАЊЕ : имињата На брендовите На Производителот, референтните броеви на делови и логоата се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Сите и сите ознаки или референци за името на брендот се направени исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност сликите се користат како референципроизводите се засноваат на опис Броевите на деловите означени се внатрешни броеви На делови и може да не одговараат НА пакувањето На Скупродуктот НА MFG може да варираат но тоа нема да влијае на квалитетот И гаранцијата Овој Комбо Пакет Со Тапани За Печатач/Тонер Кертриџ Вредност Е Дизајниран Да биде Компатибилен со Dell 2syb5460vb и гарантирано ќе одговара и ќе ја надмине верзијата oem ; дизајниран за употреба во сад ; 100000 принос на страница на покриеност од 5% Страница. Работи Во Серијата DELL B5460 DN / B5465 DNF И Други Ласерски Печатачи. Нашиот компатибилен тонер, касети со инк-џет, панделки, копир и други материјали се конструирани според оригиналните спецификации НА ОЕМ. Гарантиран Супериорен Квалитет за Исполнување или Надминување На Оем Производи со Високи Цени. Нашите Производи се произведени со нови и рециклирани компоненти и запечатени со воздух ВО фабрика за сертифициран квалитет ИСО-9001, ИСО-9002, ИСО-14001. Нашите Производи се Дизајнирани и Произведени за употреба ВО 110v машини во Северна Америка. Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини. БОЈА : Црна. Максимален Принос На Страницата : 100000. Тип На Состојба : Компатибилен. Пакување : 3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката