• Новак
Креации АЛУМИНИУМ РАБ ПР 24х10ин Хром Финиш, 198С-2415831

Креации АЛУМИНИУМ РАБ ПР 24х10ин Хром Финиш, 198С-2415831

Rating 
DEN 1287.84

Достапност
Производот е достапен

Ое Креациите нудат достапни, висококвалитетни тркала за замена ВО стилот НА ОЕМ за вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ. Достапно во широк спектар на стилски, модерни завршетоци и големини. Добијте квалитет, стил и перформанси со Креации на ОЕ. Ое Креации АЛУМИНИУМСКИ Раб ПР198 24х10ин Хром Финиш, 198с-2415831 Број На Модел-ПР198 Производител Број На Дел-198С-2415831 Шема на Завртки-6Х139. 7 Офсет-31 мм Заден Простор-6,72.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката