• Новак
Гордост Мебел Ткаенина Loveseat Софа Кревет

Гордост Мебел Ткаенина Loveseat Софа Кревет

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

САД Гордост Мебел Ткаенина Loveseat / Софа Кревет-Сега вашите гости ќе имаат совршено место да се срушат во вашиот дом со оваа многу удобна Модерна Реверзибилна Ткаенина Loveseat И Софа Кревет. Можете да го преклопите во текот на денот и удобно седи 2 лица. Софа Кревет. Совршен За Секој Простор Со Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката