• Новак
Сетот За Пижами на Девојката на делија* - Вкусна Ребреста Кошула За Спиење Со Кратки Ракави, Панталони За Џогирање, Резервоар И Шорцеви

Сетот За Пижами на Девојката на делија* - Вкусна Ребреста Кошула За Спиење Со Кратки Ракави, Панталони За Џогирање, Резервоар

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Овој Комплет Со Ребрести Пижами од 4 парчиња делија*е совршен за спиење или спиење на вашата девојка. Трендовските панталони за џогер имаат еластичен појас за удобно движење за време на спиењето, а комплетот вклучува маица со кратки ракави, резервоар и шорцеви. Изберете од различни бои и слатки отпечатоци како Зелени Цветови, Еднорог Инспирира, Боја За Вратоврска Од Виножито и Сјајно Срце за да одговараат на уникатниот стил на вашата ќерка. Овој комплет прави прекрасен подарок За Божиќ или родендени и лесно се чисти со едноставно перење во машина и сушење. Доверба делија за премиум облека по пристапни цени. ОФИЦИЈАЛНА делија*с : Комплет За Пижами Со 4 Парчиња За Девојки Со Краток Ракав, Панталони За Џогер, Резервоар И Шорцеви За Одмор; Љубов, инспирира Трендовски џогер пижами со еластичен појас нема да го ограничи нејзиното движење додека спие. РАЗНОВРСНА : Овие комплети за пижами доаѓаат во различни отпечатоци за да одговараат на нејзиниот уникатен стил; Изберете Од Зелени Цвеќиња, Еднорог Инспирира, Боја За Вратоврска Со Виножито и Сјајно Срце за да ја изненадите вашата ќерка со одличен изглед на облека што ќе ја остави да се истакне на забавите за спиење и ќе биде супер пријатна цело време. КОМПЛЕТ ЗА ПИЖАМИ : Набавете му на вашето мало девојче одличен комплет за пижами со 4 парчиња со модерна кошула за спиење со кратки ракави, џогери за Пижами, резервоар и шорцеви на врвот со еластичен појас; Комплетите за Пижами со Цврсто Вклопување прават прекрасен подарок За Божиќ или роденден; Совршена идеја за подарок за ќерки, сестри, внуки, внуки, братучеди и пријатели. ЛЕСНА НЕГА : Машинско Перење, Сушење; Ве Молиме Наведете Го Описот на Производот За Повеќе Детали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката