• Новак
Уникатен Разбој Корнукопија Есенски Килим Беж 3' 3 3' 3 Тркалезна Геометриска Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Уникатен Разбој Корнукопија Есенски Килим Беж 3' 3 3' 3 Тркалезна Геометриска Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Rating 
DEN 1375.20

Достапност
Производот е достапен

Со рустикални црвени, кафеави и други земјени тонови, нашата Есенска Колекција веднаш им носи на ум мисли за време на жетвата. Разновидноста на модели достапни во оваа колекција гарантира дека има избор за секого. Додадете цртичка домашен шарм во вашиот дом со изборот во Есенската Колекција. Беж/3' 3 х 3' 3 Круг. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Египет. Семејна Соба, Домашна Канцеларија, Кујна, Трпезарија, Детска Соба, Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката