• Новак
Автомобил Назад Седиште Организатор Со Маса Послужавник Авто Додатоци Седиште Назад Заштитник

Автомобил Назад Седиште Организатор Со Маса Послужавник Авто Додатоци Седиште Назад Заштитник

Rating 
DEN 482.88

Достапност
Производот е достапен

Автомобил Назад Седиште Организатор Со Маса Послужавник Авто Додатоци Седиште Назад Заштитник.Организаторот на задното седиште на автомобилот е изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, водоотпорен, лесен за чистење, отпорен на абење и издржлив.Практичен организатор на задното седиште за автомобил со послужавник за маса што може да се преклопи, може да се користи како трпезариска маса или држач за таблети, обезбедувајќи ви удобно патување со автомобил.Мултифункционална торба За складирање Автомобили, погодна за складирање телефони, книги, марамчиња, чадори, шишиња, играчки и други потреби за патување, одржувајте ја внатрешноста на вашиот автомобил организирана и tidy.It исто така е подлога за удар на задното седиште во автомобилот, која го штити седиштето од прашина, абење и гребнатини.Организаторот на задното седиште на автомобилот е фиксиран со прилагодливи ремени и куки, стабилен и цврст и лесен за инсталирање. Погоден за повеќето возила.Автомобил Задното Седиште Организатор Со Преклопен Маса Послужавник. Автомобил Назад Седиште Организатор Со Држач За Таблети. Седиште Назад Заштитник Мулти Џебови Складирање. Разновиден Мат Стп Кожа Водоотпорен. Патување Додатоци Торба За Складирање Играчки Шишиња. [ Мулти Џебови] : мултифункционална торба За складирање Автомобили, погодна за складирање телефони, книги, марамчиња, чадори, шишиња, играчки и други потреби за патување, одржувајте ја внатрешноста на вашиот автомобил организирана и уредна. [Издржлив Материјал]организаторот на задното седиште на автомобилот е изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, водоотпорен, лесен за чистење, отпорен на абење и издржлив. [2 во 1] : практичен организатор на задното седиште за автомобил со послужавник за маса што може да се преклопи, може да се користи како трпезариска маса или држач за таблети, обезбедувајќи ви удобно патување со автомобил. [Лесна Инсталација] : организаторот на задното седиште на автомобилот е фиксиран со прилагодливи ремени и куки, стабилен и цврст и лесен за инсталирање. Погоден за повеќето возила. [ Заштитник На Грбот На Седиштето] : тоа е исто така подлога за удар на задното седиште на автомобилот, која го штити седиштето од прашина, абење и гребнатини. Спецификација : големина На Производот : 45cmx64cm/17, 72nchx25, 20nchmateryal : pu кожен пакет Вклучува : 1 Автомобил Задното Седиште Организацијабележете : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката