• Новак
Јоко Хи-Вис Премиум Извршен Менаџер Елек Јакна

Јоко Хи-Вис Премиум Извршен Менаџер Елек Јакна

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Пакет од 2 во согласност СО En471 Class 2hi-Vis Orange е во согласност СО GO/rt 3279 Mobile телефон/walkie-токи џеб до предниот лев граден кош со целосна должина преден патент два странични џебови со џебови и џеб за држач за клучеви на десната рака голема површина на рикверц за декорација тежина : 280g/m2farc : 100% Полиестери (36-38 : за вклопување (ИНС))М (40-42 : за вклопување (инс))Л (44-46 : за вклопување (инс))xl (48-50 : за вклопување (ins))2xl (52-54 : за вклопување (ins))3xl (56-58 : за вклопување (ins))јоко интернационал - сеопфатен опсег на голема вредност, висока видливост, безбедносна облека умбц4416. 100% Полиестер. Јоко Хи-Вис Премиум Извршен/Менаџер Елек / Јакна (Пакет од 2). Безбедност. Видливост. Мажи Жени. Работна облека. Унисекс-возрасни. Унисекс. Небесно Сино.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката