• Новак
Машки Модни Гаќи Гаќи За Возење Гаќи Долна Облека Панталони

Машки Модни Гаќи Гаќи За Возење Гаќи Долна Облека Панталони

Rating 
DEN 275.04

Достапност
Производот е достапен

Големина : М Половината : 70-90см/27,56-35,43" Големина : Л Половината : 74-94см/29,13-37,01" Големина : XL Половината : 78-98см/30,71-38,58" Големина : XXL Половината : 82-102см/32,28-40,16" Машки Модни Гаќи Секси Возење Гаќи долна Облека панталони машка долна облека боксер гаќи. машки гаќи. Машки Гаќи Со Низок Струк Бикини Гаќи. Гаќи за мажи, Мека машка Долна Облека што Дише. УДОБНА ТКАЕНИНА : Здив од природата, удобен и дише, фитил од влага ве одржува освежени цел ден, многу погодни за дома, вежбање, патување и други секојдневни активности. ИДЕАЛНИ ЗА ПАТУВАЊЕ И АКТИВНОСТИ - овие издржливи машки боксери за пешачење се лесни, еластични и имаат одлично вклопување и чувство што ги прави добро прилагодени за патување и сите видови активности. Без разлика дали пешачите, вежбате, патувате или едноставно сакате да останете суви, боксерите за патувања за мажи ќе бидат вашиот идеален избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката