• Новак
Воздушна пумпа-Компатибилна СО-БМВ З 2004

Воздушна пумпа-Компатибилна СО-БМВ З 2004

Rating 
DEN 1599.84

Достапност
Производот е достапен

Воздушна пумпа-Компатибилна со 2003-2005 Bmw Z4 Note : Се Препорачува и замена на реле (1) 12 63 1 742 690.Карактеристики : - ое дизајн - низок шум-Долг работен век-Висока термичка и механичка отпорност - запечатен дизајн на лежиштето-Куќиште запечатено за заштита од контаминација-мотор Со ВИСОК излез ЕДНОНАСОЧНА струја-Точно Тело НА Ое И монтажа на моторкомпатибилно со или Одговара : - 2003-2005 Бмв З4фитс Години : 2003 2004 2005 Преглед Опис На Производот за Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2003 2004 2005. Воздушна Пумпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката