• Новак
Inktastic Имам Нејасни Тато Брада Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Имам Нејасни Тато Брада Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Имам Нејасен Татко! Детска Маица. За слаткото малечко со љубезен нејасен татко во вашиот живот! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Имам Нејасни Тато Брада Дете Краток Ракав Маица Унисекс Розова 7. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. мажи брада тетоважи брада фуз тато има тренд идеја за подарок рачно писмо дете од предучилишна возраст детска облека облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката