• Новак
Женска Колекција Патување Лана Зашилен Прст Ремен За Глуждот Рамен Гол Микросуед Ткаенина М

Женска Колекција Патување Лана Зашилен Прст Ремен За Глуждот Рамен Гол Микросуед Ткаенина М

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Добијте климање со главата на благодарност од гледачите секогаш кога ќе се стилизирате со Колекцијата Патување Лана Зашилен Прст На Глуждот Рамен. Овој рамен со зашилени прсти содржи детали за шармантен изглед и ремен за глуждот со тока за удобно вклопување.Карактеристики и Придобивки ремен за обвивка За Завиткување Со прилагодлива влошка за обложување со брава Вештачка кожна гумена надворешна ѓон Висина На Петицата : 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Микро Велур. Надворешен Материјал : Гума. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката