• Новак
Apple iPhone Pro Ma Shockproof Јасен Хибриден Заштитен Телефон Случај Злобен Џокер Лице Сликарство Графити Покритие

Apple iPhone Pro Ma Shockproof Јасен Хибриден Заштитен Телефон Случај Злобен Џокер Лице Сликарство Графити Покритие

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Вашиот apple i Phone 12 Pro Max треба да изгледа прекрасно како и вие! Нашиот уникатен дизајн случај ќе го заштити вашиот телефон додека му дава стилски изглед. Внатрешниот слој е флексибилна кожа отпорна на удари која совршено се обвиткува околу вашиот телефон, обезбедувајќи дополнителна заштита од капки и гребнатини. Надворешниот слој е тврд случај, додавајќи поголема заштита за вашиот телефон и ви го дава тој совршен стисок и чувство! Сите пристаништа и исечоци се прецизно исечени за вистинско вклопување. Карактеристики : 1. Материјал : Изработен со квалитетен материјал увезен од С.Кореја 2. Случај на гел отпорен на удари кој обезбедува заштита од гребнатини, испакнатини, нечистотија, маснотии и отпечатоци од прсти. 3. Дизајнот за вклучување/исклучување овозможува лесно отстранување за промени и чистење 4. Вистински Фит Дизајн. Прецизните отвори за сите копчиња и порти го одржуваат вашиот телефон целосно функционален кога е покриен. 5. Подигнати усни и рабови за камера и екран за да се спречат гребнатини на површината. Подигнати усни и рамка за подигнување на екранот и камерата од површината, обезбедувајќи заштита од гребење. Прецизните отвори за сите копчиња и порти го одржуваат вашиот телефон целосно функционален кога е покриен. Случај на гел отпорен на удари кој обезбедува заштита од гребнатини, испакнатини, нечистотија, маснотии и отпечатоци од прсти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката