• Новак
Панталони Со Широки Нозе Оалиро За Жени Црни Еластични Панталони Со Висок Струк ЗА Жени XXL

Панталони Со Широки Нозе Оалиро За Жени Црни Еластични Панталони Со Висок Струк ЗА Жени XXL

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Или земете го водичот за големина под големини.Еластичност,Привлечна за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Нега на облека : Машинско перење, не избелувајте и бојадисувајте. Материјал : Лен, лесен и мек,пријателски за кожата,дише за носење за пролет И Лето и Fall. Жените Панталони Дозвола Облека Под 1 10. Не ставајте ги во машината за сушење, инаку ќе се намалат.?Добредојдовте во продавницата Оалро. Сезона : Лето,Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Ленена Шема : Цврста Декорација : Копче,патенти стил : Секојдневен,Модна Должина : Долг Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Панталони Топли Совети : нашата облека Е наменета За Азиските луѓе, што значи дека ќе биде помала од нормалната Европска големина. некои панталони може да содржат дополнителни детали како што се џебови, патенти или украси. Женските панталони можат да бидат облечени нагоре или надолу во зависност од приликата, што ги прави разноврсна гардероба за секоја жена. Карактеристика : стилски изглед кој лесно го подобрува секое чувство за стил.Женска Мода Обични Еднобојни Сплит Среден Струк Лабава Без Појас Еластичност Широк Нога Долги Панталоникарактеристики : 1. Женските панталони доаѓаат во различни стилови, кроеви и ткаенини за да одговараат на различни прилики и преференции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката