• Новак
40 Преклоплива Мини Брануваа, Брануваа За Вежбање За Деца Возрасни, Поддршка До ФУНТИ, За Надворешна И Внатрешна Употреба

40 Преклоплива Мини Брануваа, Брануваа За Вежбање За Деца Возрасни, Поддршка До ФУНТИ, За Надворешна И Внатрешна Употреба

Rating 
DEN 1583.84

Достапност
Производот е достапен

Спецификации Име на производ : Мини Брануваа Материјал : Гума + Железна Боја : Црна 40 инчи-Преклоплив/Преклоплив Двапати : 38 х 7.02 (Длабочина х Висина)Форма : Тркалезна применлива за : Гимнастика, Пречекорување, Вежбање Апликација : внатрешен/Надворешен Пакет содржина : 1 х преклопен брануваа, 1 х рачна тежина И Димензија40-Инчен (околу 101,6 См) Дијаметар На Брануваа : 101,6 См/ 40 Инчи дијаметар на внатрешниот дел : 72 См/ 28,1 инчи висина на потпирачот За брануваа : 80-95 См/ 31,5-37,4 Инчи (Прилагодливи)Вкупни Димензии : Дијаметар 102 Х Висина 115 См/ 39,8 х 43,3 инчи носивост : 135 Кг/300 лбскинд потсетник : Сликите На Производите Се Само За Повикување. Бојата на вистинскиот производ може да биде малку поинаква од сликата поради осветлувањето или екранот на мониторот. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ве направиме задоволни. [Цврста Конструкција] мини брануваа изработена од тежок полипропилен, со вкупно 28 тркалачки пружини за да обезбеди доволно флексибилност за секој во семејството. Максималната тежина е 135 кг/300 фунти. [Прилагодлива Рачка] прилагодливиот опсег од 80 см до 95 см, така што ќе можете да останете безбедни и удобни додека скокате во затворени простории. Најдобрата висина за повеќето возрасни, и може да се префрли за да биде погодна за деца (над 10 години). Рачката е метален материјал, кој е цврст за држење и одржува рамнотежа за деца и почетници за време на тренингот. [Ефикасно Вежбање] тренерот за брануваа ја користи вашата тежина и лагер за да изведува уникатни кардиоваскуларни вежби без да го напрега вашето тело со вежби со висок интензитет. Покрај тоа, тренира и различни мускулни групи за да помогне во развојот на мускулната маса и зајакнување на мускулите на рамената, колкот и нозете. [Мал и Пренослив] дизајнот на брануваа што се преклопува е погоден за мали простори на игралиште, теретана или дома, а големината е погодна, така што не ви требаат никакви проблеми. [Лесно За Склопување] брануваа е опремена со детален прирачник за упатства за склопување, не се потребни дополнителни алатки, а поставувањето може да се заврши за само неколку минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката