• Новак
135ВО ДИЈАГРАМ ВМА МОТОРИЗИРАН БЕЛ 16: 66Х117ИН ИР РФ 12В

135ВО ДИЈАГРАМ ВМА МОТОРИЗИРАН БЕЛ 16: 66Х117ИН ИР РФ 12В

Rating 
DEN 863.84

Достапност
Производот е достапен

Елитни Екрани VMAX135 XWH2 VMAX2 Таванот/Ѕид Монтирање Електрични Проекција Екран (135" 16 : 9 Сооднос) (Maxwite FG) - 66" x 118" - Maxwite - 135" Дијагонала БЕЛА 16 : 9 66 X117 IN IR/RF 12 V 135 N DIAG VMAX2 МОТОРИЗИРАНИ БЕЛА 16 : 9 66 X117 IN ир/РФ 12В.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката