• Новак
Машка класична ретро јакна палти Менс обична топла цврста јака, јака со долг ракав патент, мува џеб јакна палто

Машка класична ретро јакна палти Менс обична топла цврста јака, јака со долг ракав патент, мува џеб јакна палто

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : XL Bust : 104cm/40.94 '' Рамо : 44.90cm/17.68 '' Sleeve : 63cm/24.80 '' Должина : 90cm/35.43 '' Големина : xxl биста : 108cm/42.52 '' рамена : 46.10cm/18.15 '' Ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 91cm/35.83 '' Големина : xxxl биста : 112cm/44.09 '' Рамената : 47.30cm/18.62 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 92cm/36.22 '' Големина : xxxxl bust : 116cm/45.67 '' Рамената : 48,50cm/19.09 '' Sleeve : 66cm/25.98 '' Должина : 93cm/36.61 '' Големина : xxxxxl БУСТ : 120cm/47.24 '' 'Рамо : 49,70см/19.57' 26.38 '' Должина : 94см/37.01 '' Менс обична топла цврста руно јакна, јака со долга ракав, патент, џеб јакна, палто : 【Материјал】 Изработено е од одлични квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење. 【Карактеристики】 Модниот дизајн ве прави попривлечни. 【Прилики】 Машкиот палто е одличен избор за отворено и хипонирање. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. 【Колокација】 Машкиот палто е лесен за и може добро да се собере со врвот. Поради : Малеокација : Дневно, Castecttern Type : Solid Style : Casual, Dailysleeve Должина : Долга ракав : Fit ture to Sizethickness : Slimhow : Slimhow MARE : LAND WARM LOD, HANG или Линија Дрисезон : Зимска што добивате : 1 x машка руно јакна Нова јакна за бод за бод, голема џебна бејзбол кошула есен зимска машка јакна палто мода маичка. Менс јакна обични патенти со аспираторски палта мода топла волна јакни нова машка зимска дебела дизајнерска облека. Мажите со качулка со обичен стил со ултра меко топло руно, мултифункционално вклопување и максимална топлина со години на употреба . 2 странични џебови, каде што можете да понудите добра заштита за вас телефон, клучеви и мали најважни. 1 Внатре во џебови, можете да го ставите мобилниот телефон, паричникот и така натаму . Обичен дневен живот, забава, бизнис, работа, канцеларија, улична мода, патувања, на отворено или во затворен простор и сл. Удобно и за затворено и за отворено носење во пролет, зима или есен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката