• Новак
Верде форма - ВФФ четкано алуминиумско тркало

Верде форма - ВФФ четкано алуминиумско тркало

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Верде тркалата гордо ја претставува VFF01, направена од напредна технологија за формирање на проток, што овозможува широк асортиман на ширина на тркалото. VFF01 се одликува со димензионална конфигурација на мрежни мрежи со бесконечна барел со потколеница што се протега на прирабницата на задниот дел. Процесот на производство на Foffimg Formi MG овозможува потенка, посилна и полесна тркала што личи на фалсификувани тркала. VFF01 е достапен во 19 "и 20 " дијаметар, со ширини кои се движат од 8,5 "до 12 до 12". Стандардните завршувања се достапни во сјајно црно и четкано сребро. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката