• Новак
Лументо Лабава Секојдневна Маица Блуза За Жени Летен Одмор Без Ракави Ками Резервоар Врвот Виолетова Л

Лументо Лабава Секојдневна Маица Блуза За Жени Летен Одмор Без Ракави Ками Резервоар Врвот Виолетова Л

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Известување : според повратните информации од гостите,големината има малку мала, ве молиме нарачајте една големина нагоре.Фала!. Лументо Жените Без Ракави Вратоврска Боја Печатење Маица Врвот Летна Плажа Моден Резервоар Врвот Елек е направен од мека полиестер спандекс мешавина ткаенина. Тоа е совршен врв за спарување со пар фармерки или панталони. Печатената боја на вратоврската и предниот џеб многу ласкав изглед. Погледнете го нашиот бренд " Лументо", ќе најдете повеќе што сакате!. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината за оваа ставка. ·Жена,Дами,Женски. * Женски Вратоврска Боја Печатени Маици Без Ракави Бохо Плажа Елек. ·88% Полиестер, 12% Спандекс. ·Печатени Со Пруги, Боја За Вратоврска, Преден Џеб. * Црна, Сива, Виолетова, Зелена, Темно Сина, Небесно Сина · ·С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3ХЛ. ·Заоблен Врат. ·Без ракави. ·Пролет, Лето. ·Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Женски Блок Маица Во Боја, Женски Резервоар Без Ракави, Женска Блуза На Плажа Бохо,Женски Елек За Летен Одмор, Женска Џебна Маица. . Женски Летен Моден Врв, Женски Елек За Вратот На Екипажот, Женски Печатен Резервоар За Боја На Вратоврска, Женска Плажа Ками Блуза,Женски Бохомски Летен Врв, Женски Туника Без Ракави. 88%Полиестер И 12% Спандекс, Мек, Дише, Удобен, пријателски за Кожата со одлично истегнување. Секојдневно вклопување, Боја За Вратоврска, печатени во Риги, Преден џеб, Класични Маици Без ракави на екипажот туника врвови. Едноставните кошули се секојдневни шик и никогаш Застарени. Оваа секси ками совршена за секојдневна, забава, плажа, клуб, дневна и летна облека. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката