• Новак
Фото-Подготвени Тимови, Поропл Свадба Фустани За Невестата Бела Плус Големина Чипка Миди Фустан Дами Коктел Вечер Партија Фустан Дозвола Црвена Големина XXL

Фото-Подготвени Тимови, Поропл Свадба Фустани За Невестата Бела Плус Големина Чипка Миди Фустан Дами Коктел Вечер Партија Фустан

Rating 
DEN 295.84

Достапност
Производот е достапен

Постојат долги и елегантни свечени фустани во бела, црна, црвена, па дури и зелена боја, додека секси и облечени ноќни фустани вклучуваат боди, миди и макси фустани во розова, сина и виолетова боја. За помалку свечени настани, постојат слатки и секојдневни сарафани, фустани со лизгање и ромпери во цветни, бохо и стилови надвор од рамената. Спецификации : Бои : Red Size : XXLSeason : Fall, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Чипкаст : Секојдневен, должина На Ракавот : Целосна Должина : Редовнасихуета : Молив : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво Пакување Со Линија : 1 Компјутер Женски Фустан. Таа, исто така, наоѓа прекрасен фустан со плус големина за идната невеста која се мажи на свадба во стилот на 1940-тите. Таа наоѓа секси фустан со молив кој е совршен за венчавката и фустан до колена со јака за свештенство за црковниот собир. Покрај фустаните, продавниците за женска облека нудат различни други опции за облека, вклучувајќи блузи, панталони, ромпери и шорцеви. Сарафани, коктел фустани и свечени наметки се достапни во продавниците или преку интернет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката