• Новак
Фетернал Женски Обичен Градиент На Отворено Печатени Тенок Фитинг Еластични Јога Панталони Исечени Панталони

Фетернал Женски Обичен Градиент На Отворено Печатени Тенок Фитинг Еластични Јога Панталони Исечени Панталони

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Секојдневен Градиент На Отворено Печатени Тенок Фитинг Еластични Јога Панталони Исечени Панталони Опишува1. Специјално 3д печатење/дизајн на шевове2. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни на забавите3. Погоден за ноќта на вештерките, забава, спорт, трчање, на отворено, косплеј4. Многу е погоден за празнично облекување, ќе ви се допадне и ќе станете фокус на Ноќта на Вештерките!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте/исушете со ладна водапроизвод информации : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Полиестер,Тип На Шема : Стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : Тесна Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 х Женска Јога Pants Size Waist Hip Length S62-83cm/24.41-32.68"95cm/37.40"90cm/35.43"M66-86cm/25.98-33.86"100cm/39.37"91cm/35.83"L70-90cm/27.56-35.43"105cm/41.34"92cm/36.22"XL74-94cm/29.13-37.01"110cm/43.31"93cm/36.61"XXL78-98cm/30.71-38.58"115cm/45.28"94cm/37.01"XXXL82-102cm/32.28-40.16"120cm/47.24"95cm/37.40"XXXXL86-106cm/33.86-41.73"125cm/49.21"96cm/37.80" Size : SWaist : 62-83cm/24.41-32.68"Hip : 95cm/37.40"Length : 90cm/35.43"Size : MWaist : 66-86cm/25.98-33.86"Hip : 100cm/39.37"Length : 91cm/35.83"Size : LWaist : 70-90cm/27.56-35.43"Hip : 105cm/41.34"Length : 92cm/36.22"Size : XLWaist : 74-94cm/29.13-37.01"Hip : 110cm/43.31"Length : 93cm/36.61"Size : XXLWaist : 78-98cm/30.71-38.58"Hip : 115cm/45.28"Length : 94cm/37.01"Size : XXXLWaist : 82-102cm/32.28-40.16"Hip : 120cm/47.24"Length : 95cm/37.40"Size : XXXXLWaist : 86-106cm/33.86-41.73"Hip : 125cm/49.21"Length : 96cm/37.80" Табела Со Големини : Големина : И Половината : 62-83см/24,41-32,68" Колк : 95см/37,40" Должина : 90см/35,43"Големина : М Половината : 66-86см/25,98-33,86" Колк : 100см/39,37" Должина : 91см/35,83" Собрани Со ултра мека, пријателска за кожата, и Дише 4 Начин На Истегнување Ткаенина која ви обезбедува и компресија и удобност, овој материјал што ја отстранува влагата ја дава целата флексибилност што ви треба. Секси подигнување на задникот притиснете нагоре хеланки со висок струк за жени,кревање јога панталони,антицелулитни хеланки, Текстура Активна Облека ; хулахопки за обликување во теретана, панталони за трчање за вежбање, слаби панталони хеланки за гребење со плен. колковите кревање атлетски наредени верзитални панталони за дами. Можете да ги носите овие јога панталони за забави, состаноци, приватни активности, училиште, дом, патување, канцеларија. Миење Раце Само. Повеќе Бои И Стилови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката