• Новак
хеланки за жени Тенки Панталони Хеланки Плус Здолниште Згуснете Ги Зимските Жени Истегнете Ги Кадифените Тесни Есенски панталони Сива + 3XL

хеланки за жени Тенки Панталони Хеланки Плус Здолниште Згуснете Ги Зимските Жени Истегнете Ги Кадифените Тесни Есенски панталони

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 КОЛК : 78см/30.71" - 88см/34.65 "Половината : 68см/26.77" - 78см/30.71 "Должина : 94см/37.01". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Колк : 82см/32.28" - 92см/36.22 "Половината : 72см/28.35" - 82см/32.28 "Должина : 95см/37.40". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Колк : 86см/33.86" - 96см/37.80 "Половината : 76см/29.92" - 82см/32.28 "Должина : 96см/37.80". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Колк : 90cm/35.43" - 100cm/39.37 "Половината : 80cm/31.50" - 90cm/35.43 "Должина : 97cm/38.19". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Колк : 94cm/37.01" - 104cm/40.94 "Половината : 84cm/33.07" - 94cm/37.01 "Должина : 98cm/38.58". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Колк : 98cm/38.58"-108cm/42.52" Половината : 88cm/34.65"-98cm/38.58" Должина : 99cm/38.98" Жените Winter Зима Тесни Плус Кадифе Згусне Здолниште Панталони Се Водат Тенок Хеланки информации За Производот : Карактеристики : Печатени,Висок Половината,Насмевка ПАНТАЛОНИ,ДОЛГИ ПАНТАЛОНИ, ОБИЧНИ ПАНТАЛОНИ. Материјал : Полиестер,Висококвалитетен Дише,воздушен и Лесен Моден стил, удобен допир.Модни и секојдневни Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. Свесно за телото, Еластичен појас, стил на влечење, Лесна Цврста истегнувачка Памучна ткаенина Мека. Растеглив. Удобни Панталони За Џогер И Јога Со Целосна Должина ВЕ Молиме запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски панталони. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони. Женска Нога.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката