• Новак
Гигабаза Кат5е Крпеница Кабел-Чизми Без Пречки, Сино-фт

Гигабаза Кат5е Крпеница Кабел-Чизми Без Пречки, Сино-фт

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристикасупериорната конструкција нуди значителни проводници со заглавени простории за дизајн со кратки патеки одржува поцврст пресврт и ги намалува параметрите за засилени перформанси и електричните карактеристики позлатените контакти се дизајнирани за живот на вметнување/екстракција од 1000 циклуси, четири пара, 24 agg конструкција, основни RJ-45 конектори, директно закачување и пвц јакна тестирана на 350 mhzmeet или надминува cat5e t568b стандарди специјално дизајнирани за употреба со други компоненти на gigabase подобрена блиска крајна crosstalk во споредба со стандардните cat5 кабелски работи со гигастација мултимедијални лепенки со висока густинагигабаза cat5e панели за лепенкагигабаза кејт џексгигабаза2 кејт џексгигастација ЅИДНИ ПЛОЧИ гигастација2 wallplatesspececationscolor : blueattenuation-максимум : 24.2 db/100 m @ 100 mhz; 49.3 db/100 m @ 350 mhz : тип на кабел : 4-пар oppconductor мерач : 24 awg, заглавенфреквенција : ДО 350 MHZIMPEDANCE : 100 € 15 omsnext-минимум : 40.3 db/100 m @ 100 mhz; 32.2 db/100 m @ 350 mhzps-следно - минимум : 38.3 db/100 m @ 100 mhz; 30.2 db/100 m @ 350 mhzreturn загуба-минимум : 20.1 db/100 m @ 100 mhz; 16.3 db/100 M @ 350 mhzstandards : тиа/еиа - 568-б.2 категорија 5елангина : 3 стапки.Тежина : 0.1 фунти-SKU : ZX9 SY2887350 Карактеристики Супериорната конструкција нуди значителен простор за глава. Заглавени проводници за кратки патеки. Подесениот дизајн на приклучокот одржува поцврст пресврт и ја намалува бучавата. Подобрени параметри за изведба и електрични карактеристики. Позлатените контакти се дизајнирани за вметнување/вадење живот од 1000 циклуси. Кабелот има четири пара, 24 agg конструкција, основни RJ-45 конектори, директно закачување и пвц јакна. Тестиран на 350 MHz. Исполнете или надминете Ги Стандардите CAT5e T568 B. Специјално дизајниран за употреба со други компоненти На Гигабазата. Подобрена блиска крајна преслушка во споредба со стандардниот КАБЕЛ CAT5. Кабелот Работи Со Гигастациски Мултимедијални Лепенки Со Висока Густина. Гигабаза Кат5е Лепенка Панели. Гигабаза Кејт Дигалки. Гигабасе2 Кејт Дигалки. Гигастација Ѕидни Плочи. Гигастација2 Ѕидни Плочи. Спецификации Боја : Сина. Слабеење-Максимум : 24.2 d B/100 m @ 100 MHz; 49.3 d B/100 m @ 350 MHz : . Тип кабел : 4-ПАР ВРВОТ. Проводник Мерач : 24 AGG, заглавени. Фреквенција : до 350 MHz. Импеданса : 100/15 оми. СЛЕДНО-Минимум : 40.3 d B/100 m @ 100 MHz; 32.2 d B/100 m @ 350 MHz. ПС-СЛЕДНО-Минимум : 38,3 дб/100 м @ 100 Мхз; 30,2 дб/100 м @ 350 Мхз. Загуба за враќање-Минимум : 20.1 d B/100 m @ 100 MHz; 16.3 d B/100 m @ 350 MHz. Стандарди : ТИА/ЕИА-568-Б. 2 Категорија 5е.Должина : 3 стапки. Тежина : 0,1 килограми. - ШКУ : ZX9 SY2887350.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката