• Новак
Tklpehg џемпери за мажи со долги ракави кошули есен зимски фитнес со долги ракави патенти, обичен дуксер за брзо сушење спортови спортови Виолетова xxl

Tklpehg џемпери за мажи со долги ракави кошули есен зимски фитнес со долги ракави патенти, обичен дуксер за брзо сушење спортови

Rating 
DEN 478.24

Достапност
Производот е достапен

Машка есен/зимска фитнес со долги ракави со патент, обичен дуксер за брзо сушење, џемпери Карактеристики : 1. Направено од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење. 2. Изгледа кул за носење и има нов изглед. 3. Модерен дизајн може да ве направи повеќе симпатични и енергични. 4. Вклучување на фитнес серија за џемпери Информации за производот : Сезона : F Нашите сезони Пол : Мажи повод : Дневно, Партиски материјал : Полиестерски влакна Стил : Обичен, Должина на моден ракав : Моден ракав Модел Тип : Цврста боја вклопување : Се вклопува во дебелина на големината : Стандард Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или исушете го она што го добивате : 1 п.п. големина на машка големина на палто. САД во Велика Британија ЕУ биста на рамената должина на ракав CM KG XXL XX-LARGE 12 16 42 96 CM/37.80 '' 43 CM/16.93 '' 66 CM/25.98 '' 70 CM/27.56 '' 180-190 80-90 Големина : XXL големина . : XX- Голем САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 96см/37,80 '' рамо : 43cm/16.93 '' 'Ракав : 66cm/25.98' 'Должина : 70cm/27.56' 'cm : 180-190 kg : 80-90 големина : Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 78cm/30.71 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 62см/24.41 '' Должина : 62см/24.41 '' КМ : 165 кг : 55 големина : M Големина. -60 Големина : L големина. : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 86cm/33.86 '' рамо : 41,5cm/16.34 '' ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 66cm/25.98 '' CM : 170 -175 кг : 60-70 Големина : XL Големина : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 90 CM/35.43 '' Рамо : 42.5cm/16.73 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 68cm /26.77 '' CM : 175-180 kg : 70-80 Големина : XXL Големина. : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 96 CM/37.80 '' Рамо : 43cm/16.93 '' 'Sneave : 66cm/ 25.98 '' Должина : 70cm/27.56 '' CM : 180-190 kg : 80-90 Големина : XXXL Големина. : 3x-LARGE US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 BUST : 100 CM/39.37 '' 'Рамено : 43,5cm/ 17.13 '' Ракав : 67см/26.38 '' Должина : 72см/28,35 '' КМ : 190-195 кг : 90-100 Ова е азиска големина и ќе биде помала од американска големина. Изберете ја големината според табелата со големина или купете производ со една големина поголема. Без разлика дали е тоа пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас . Машка есен/зимска фитнес со долги ракави со долги ракави, обичен дуксер за брзо сушење. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење . Изгледа кул за носење и има нов изглед . Модерен дизајн може да ве направи повеќе симпатични и енергични . жени со црна ров жени обичај маици машки џемпери лесни дуксери за лесни дуксери за дуксери за лесни дуксери за Мажи џин јакна со худи жени фланели јакни за мажи мажи јакни со лесни розови дуксери мажи маички за вежбање кошули за мажи мажи маица црни дуксери мажи Божиќни џемпери за мажи маички карирани кошули со долги ракави фланел јакни за мажи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката