• Новак
Киаокати Пижами За Жени, Жени Долна Облека Свила Сатен Ноќница В-Вратот Камизола Ноќница Чипка Бебешка Кукла Ноќна Облека Мека Облека За Спиење Целосна Лизга Салон

Киаокати Пижами За Жени, Жени Долна Облека Свила Сатен Ноќница В-Вратот Камизола Ноќница Чипка Бебешка Кукла Ноќна Облека Мека

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Пижами За Жени, Жени Долна Облека Свила Сатен Ноќница V-Вратот Камизола Ноќница Чипка Бебешка Кукла Ноќна Облека Мека Облека За Спиење Целосна Лизга Салон, Подароци За Женикарактеристики : мека мрежа бебешка кукла за жени. Функција за долна облека со дизајн на спојување На Мрежа и Полиуретан,секси шуплив распоред,ве прави попривлечни. Овој Комплет Долна Облека ги нагласува вашите гради и ги покажува вашите шармантни облини. Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Мода, Домашна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Ноќни фустани +1 ПАРЧИЊА Женски Гаќички. Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 80-84см/31.50-33.07 "Половината : 64-68см/25.20-26.77 " Колк : 88-92см/34.65-36.22". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84-88см/33.07-34.65 "Половината : 68-72см/26.77-28.35 " Колк : 92-96см/36.22-37.80". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88-92см/34.65-36.22 "Половината : 72-76см/28.35-29.92 " Колк : 96-100см/37.80-39.37". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92-96cm/36.22-37.80 "Половината : 76-80cm/29.92-31.50 " Колк : 100-104cm/39.37-40.94". Големина : ХХЛ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 96-100см/37,80-39,37" Половината : 80-84см/31,50-33,07" Колк : 104-108см/40,94-42,52" Изработен од 95% Полиестер,5% Спандекс, лесен и дише, отпорен на пот, мек на допир и удобен за носење, НИКОГАШ НЕ БЛЕДНЕЕ. Пижами За Жени, Жени Долна Облека Свила Сатен Ноќница V-Вратот Камизола Ноќница Чипка Бебешка Кукла Ноќна Облека Мека Облека За Спиење Целосна Лизга Салон. Останете удобни додека ја носите нашата женска долна облека. Доаѓа во различни бои за најдобро да одговараат на вашиот личен стил и гардероба. Прилика : Оваа пижама е совршена за вообичаена облека, домашна ноќна облека, салон, облека за спиење, лизгање на долна облека, Денот на Вљубените, ноќите за состаноци, брачните ноќи, ноќите на меден месец и забавата за долна облека на кое било место што ви се допаѓа. Најдобар подарок : оваа женска пижама ќе биде шик подарок за вашата љубовница или пријателки На Божиќ, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, нова година, годишнина итн. Тип На Пижама : Врв На Резервоарот За Камизола; Комплети За Долна Облека; Корсети Појаси За Подвезици; Ноќници Облека За Спиење Наметки Гаќи За Обликување; Обликувачи На Бутовите; Гаќи; Обликувачи На Половината; Камизоли За Долна Облека; Ониси; Панталони За Спиење; Врвови За Спиење; Комплети За Спиење; Спијачи За Нозе; Шорцеви За Спиење; Ноќница; Облека За Спиење; Пижами; Фустан За Спиење; Ноќница; Комплет Пижами; Салон; Долна Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката