• Новак
Џебниот Весник На Тиера, Полка Точка

Џебниот Весник На Тиера, Полка Точка

Rating 
DEN 1103.84

Достапност
Производот е достапен

Џебниот Весник На тиера Е прекрасно списание со големина на торба кое е совршено за одржување на сите ваши мисли при рака . . и тоа е персонализирано само за вас! Празните страници се совршени за пишување, дудлинг, правење списоци или запишување идеи. Овој пренослив пакет е дел од најпродаваната џебна Пош серија со високо стилизирани корици и со 7 милиони примероци во печатење. Џебниот Весник На тиера, Полка Точка (Мека).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката