• Новак
Озмјан Жени Обични Цврсти Панталони Удобни Памучни Коноп Широки Панталони За Нозе Еластични Половини Долги Панталони

Озмјан Жени Обични Цврсти Панталони Удобни Памучни Коноп Широки Панталони За Нозе Еластични Половини Долги Панталони

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Озмјан Жените Обичните Цврсти Панталони Удобно Памук Коноп Широк Нога Панталони Еластична Половината Долги Панталони : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68-84см/25.98-32.28 "Должина : 105см/41.34" Колк : 100см/39.37 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72-88см/27.56-33.86 "Должина : 106см/41.73 " Колк : 105см/41.34" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 76-92см/29.13-35.43 "Должина : 107см/42.13" Колк : 110см/43.31 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 80-96см/30.71-37.01 "Должина : 108см/42.52" Колк : 115см/45.28 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 84-100см/33.07-39.37 "Должина : 109см/42.91 " Колк : 120см/47.24" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut, Лето, Зимска Пригода : Секојдневна, Забава, На Отворено, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен, Убав Фит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА панталони изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилското И модното Печатење ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката