• Новак
Џенерал Електрик ВР Мраз Стриптизета

Џенерал Електрик ВР Мраз Стриптизета

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа ледена стриптизета е вистински заменски дел за фрижидер. Тој е компатибилен со Џенерал Електрични Фрижидери и се користи за да се овозможи мраз да излезе од фрижидерот. Дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Производот е пластичен и бел. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Општи Електрични WR29 X10085 Мраз Стриптизета : замена дел. Вклучена е гаранцијата на производителот. Ве молиме проверете компатибилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката