• Новак
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Цврст Кабелски Синџир со дијаманти

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Цврст Кабелски Синџир со дијаманти

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато,.6мм, цврст дијамант-сече, кабелски синџир. Безбедно е прицврстен со затворач за пружински прстен. Достапно во должина од 18 инчи, ова парче накит сигурно ќе ви биде нов фаворит.Метална Тежина : 0,6 Грама Тип на накит : Стил На Финехан : Завршна Обработка На Накит : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Пролетен Рингметал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 18-инчен х 0,6 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја На Потекло : јужна Африка дијамант-сече. Полиран. 10кт Жолто злато. Пролетен Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката